ANOTHER CASE – tak trochu jiné kryty na iPhone

Že jsou iPhony dostatečně stylové a krásné již samy o sobě, s tím bude jistě každý souhlasit. Stejně tak ale i s tvrzením, že měnit vzhled svého jablíčka do kapsy libovolně dle momentální nálady je zábava, o kterou je škoda se ochudit. Patříte-li k nadšeným fanouškům Apple produktů a zároveň se počítáte i mezi style huntery, Another Case kryty jsou pro vás jasnou volbou!

blog1 (1)

 „Hlavně aby bylo veselo“ – tak nějak by se dala ve zkratce shrnout filosofie mladé a progresivní značky Another Case, která se specializuje výhradně na návrhy a realizaci obalů pro iPhony. Tato slovinská značka, kterou tvoří dvojice nadšenců do technologií a designu Madeleine a Valery, zásobuje světový trh stylovými kryty, s kterými bude váš iPhone nejen v bezpečí, ale také zaručeně nepřehlédnutelný. Originální obaly, jejichž designy jsou charakteristické moderním vzhledem, který nepostrádá vtip, jsou vyráběný z vysoce kvalitních recyklovaných plastů a vynikají především svou lehkostí a dlouhotrvajícími barvami potisků. A protože ve Stylovkách milujeme všechno, co je nové a jiné, nemohli jsme si nechat uniknout příležitost nabídnout tyto vymazlené produkty i českým zákazníkům – snadno, rychle a z pohodlí jejich domova.

blog2 (1)

blog4 (1)

Ať už dáváte přednost barvami hýřícím designům, anebo vyznáváte spíše minimalismus, naše pečlivě vybraná nabídka krytů vás zaručeně potěší.  Hypnotický Aztec Hot Pink, hipsterský Blue Triangles, minimalistický White Stripes, anebo třeba exotický Aloha – to je jen malá ochutnávka z našeho Another Case menu. Díky maximálně snadné aplikaci a více než příznivé ceněnavíc můžete kryty svého telefonu měnit se stejnou lehkostí, jako měníte jakékoli jiné módní doplňky, a posunout tak celý svůj styl na zcela novou úroveň. Dopřejte svému malému jablku dokonalou ochranu a sobě potěšení z nádherných designů – produkty Another Case vám zaručují obojí.

blog3

Jak se vám líbí tyto kreativní Stylovky ze Slovinska? A už máte svého favorita? Napište nám do komentářů zde pod článkem nebo na našem Facebooku – těšíme se!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.