I fotografové mají styl. Nyní ho mohou naplno vyjádřit!

Jenom těžko bychom hledali tak početnou skupinu lidí, která má smysl pro detail, originalitu a jedinečnost. Tou skupinou jsou právě fotografové, kteří velmi často dokážou svůj nápad či celkovou koncepci dokonale převést na výslednou fotografii. A ta je jak jinak, velmi originální. A proto většina z nich originalitou také žije.

blog1_1

Jedinečnost značky iMO

Pokud se podíváme na mnoho fotografů, mají sice originální image, ale jejich fotoaparát je tuctový a obyčejný. Tedy stejný, jako u mnoha jiných. Přitom stačí opatřit jej novým popruhem, a rázem se z tak běžné věci jako je zrcadlovka může stát přístroj s velmi originálním doplňkem, a to právě ve formě popruhu. A právě to byl cíl značky iMO, které se rozhodla vystoupit z řady černých popruhů, a dala jim barvy a vzory. A to vskutku velmi originální. A právě to byl ten krok, na který řada amatérských i profesionálních fotografů dlouho čekala.

blog5

Nejenom originalita, ale také kvalita

Originální popruhy iMO samozřejmě mohou plně nahradit všechny standardní, které jsou součástí většiny nabízených fotoaparátů. Dokonce je v mnohém i předčí. Mají totiž špičkovou nosnost, a to až 40 kilogramů. Mimo to jsou vybaveny unikátními přezkami, které umožní bleskové odepnutí, nebo naopak připnutí samotného fotoaparátu. Díky tomu se nemusíte obávat jakéhokoliv zdržování nebo omezování, ať už potřebujete se svým fotoaparátem učinit cokoliv, nebo chcete jenom své přístroje vyměnit.

blog2

Vystupte z šedi

Až tedy příště půjdete fotit, rozhlédněte se kolem sebe a zaměřte se na ostatní fotografy. Že všichni se svou černou výbavou vypadají stejně? Máte pravdu. Tak proč byste právě vy neměli být jiní? Proč byste neměli dát jasně najevo, že stejně jako jsou hravé vaše fotografie, tak jste hraví vy sami? Dejte to tedy novým popruhem najevo všem, které potkáte. Vyberte si třeba popruh s modrými kostkami znázorňující puzzle, popruh s typickými námořnickými modro-bílými proužky, nebo popruh ve stylové kombinaci černých a červených kostek.

blog4

Pohodlné nošení zaručeno

Ať už si vyberete jakýkoliv, jakmile připnete fotoaparát a popruh iMO spolu s ním umístíte na krk, už nikdy ho nebudete chtít sundat. Budete cítit obdivné pohledy všech ostatních, které jasně říkají, že jste to právě vy, kdo se dokázal originálně odlišit. A ten druhý důvod, proč ho nesundáte? Jelikož je extrémně pohodlný, a to především díky neoprenové rubové části, a tak ho budete moci mít na krku třeba celý den, od rána do večera.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.