Každá stylovka má svůj příběh

Každá zásilka má svůj příběh. My ve Stylovkách slovo dovolená v podstatě neznáme, jelikož jedeme ne na 100 %, ale hned na 200 %. Proto, když jsme se rozhodli, že si na chvíli odpočineme od pracovního presu, nemohlo to dopadnout jinak než, že zafungovaly Murphyho zákony v praxi. V 5 hodin ráno jsme vyjížděli z Ostravy směr hlavní město Praha, odkud jsme měli namířeno dál na sever. Samozřejmě máme radost z každé nové objednávky, a proto to pro nás byla trochu bojovka, jak skloubit zaslouženou dovolenou a ještě splnit přání zákazníka a doručit mu objednaný balík včas.

blog

V Praze jsme dopoledne vyzvedli produkt, který s námi pokračoval dál na trase, protože v Praze sice je blaze, ale pro nás„venkovany“ z Ostravy by to bylo, jako hledat jehlu v kupce sena, v tomto případě poštu. Vydali jsme se do Krkonoš konkrétněji do Harrachova. Po cestě jsme míjeli místní podniky, kde visely nápisy „Kartoffeln und Schnitzel“, takže bylo jasné, že zde bude více němců, jak Čechů. Jelikož jsme byli utahaní po celém dni v autě a místní pošty byly zavřené, nechali jsme si tuto příjemnou záležitost na druhý den.

Náš další plán byl Liberec a místní ZOO, ale jak se říká: Nejdřív povinnosti a až potom zábava. Do GPS zadána nejbližší pošta a jelo se. První problémy nastaly, když nás spolehlivá navigace navedla do cílového bodu, kde místo pošty stála pouze malá poštovní schránka. Malinko nám to zkřížilo plány, ale nevzdali jsme se a poštu nakonec našli. Slibovaná zásilka, pak putovala ke svému novému majiteli a my jsme byli spokojeni nad dobře odvedenou prací a mohli jsme si dále užívat dovolené.

U nás prostě nic není všední, ale každý kus je originál a každý balíček má svůj příběh. A co vy a vaše stylovka? Co už si s vámi zažila?

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.