Proč by nemohli mít styl i Vaše uši?

Proč by nemohli mít styl i Vaše uši? Že to nejde? Sluchátka od švédské značky Urbanears nás přesvědčily o opaku a přesvědčí i Vás. Tato firma se rozhodla, že se nebude soustředit pouze na kvalitu dobrého zvuku, ale zaměřila se také na samotný design sluchátek, který dotáhla k dokonalosti, protože spousta dnešních lidí hledá, čím by se odlišili od ostatních a to nejen stylem oblékání či účesem. Je jedno jakému typu sluchátek dáváte přednost, zda preferujete malé či velké, protože i na tohle švédové mysleli. 

sluchatka1

Sluchátka jsou nabízená buď ve stylu klasických náhlavních velkých mušlí, a nebo si vyberete ze dvou typů malých pecek, které potěší nejednoho posluchače. Jakmile si vyberete typ, který Vám nejlépe sedí, přichází ta zábavnější část a to vybrat tu správnou barvu. Sluchátka totiž nejsou dodávány v běžných nudných barvách, jako jsou černá či bílá, ale máte na výběr z nepřeberného množství odstínů. Můžete si zvolit oranžovou, tyrkysovou, žlutou či růžovou, zkrátka, každý si přijde na své. Urbanears jsou specifické svou barevnou variabilitou a dobře odvedenou práci poznáte nejen podle designového provedení, ale i kvalitního zvuku, který je důležitý pro každého, kdo si chce poslech náležitě užít.

sluchatka2

Pokud se Vám zdá i toto málo, máme pro Vás něco navíc. Jelikož si výrobci opravdu vyhráli, můžete najít u malých sluchátek Urbanears Medis systém EarClick, který slouží k pohodovému nošení sluchátek při jakékoli činnosti, zajišťuje, aby Vám nepadala z uší a držela po celou dobu na správném místě. Pro ty z Vás, kteří neradi hledají po kapsách či v tašce mají sluchátka Urbanears Bagis vychytávku v podobě malých magnetů, díky kterým do sebe sluchátka zacvaknete a můžete je nosit zavěšená třeba kolem krku a budete vědět, kde je příště hledat. Sluchátka Urbanears jsou navíc vybavena 120 cm dlouhým kvalitním kabelem potaženým textilní tkaninou, takže se sluchátka nezamotají, jako jsme zvyklí u běžných. Kabel je také vybaven mikrofonem a ovladačem, který je kompatibilní např. s mobily HTC, Blueberry a iPhone, takže lze sluchátka využít i jako headset. Pro ty, kdo mají raději starou dobrou klasiku, nabízí eshop Stylovky.cz sluchátka Marshall od známé značky, která nezklame i toho nejnáročnějšího posluchače. Tak na co ještě čekáte? Stačí jen vybrat tu správnou barvu a nechat se obklopit hudbou.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.