Vyrobte si vlastní stylovku - dávkovač mýdla Jack Daniel´s

Když se řekne Jack Daniel´s, tak je každému hned jasné, že se jedná o luxusní Tennessee Whiskey. Alkohol, který kdo nezkusil, ať lituje a kdo zkusil, jej nedá z ruky. Mnoho textilních továren těží na jméně značky produkcí triček či keramiky s logem Jack Daniel´s. Tyto výrobky, jsou často předražené a kvalita nikde.

jack1

Pokud chcete dát průchod své kreativitě, máme pro Vás skvělý nápad na výrobu vlastní stylovky a nebo originálního vánočního dárku pro své blízké, s minimální investicí, hromadou zábavy a 100% ekologie.

 jack3

Co k tomu potřebujete?

1) Budete potřebovat láhev Tennessee Whiskey, takže můžete za:

a)  Obvolat své přátelé, rozjet večerní party a společně vypít minimálně jednu láhev Jacka.

b)  Pokud máte doma již vypitou láhev, a nebo Vám zbyla po Silvestrovském večírku, vyhnete se nočnímu řádění i ranní kocovině a můžete se dát hned do práce.

2) Pumpičku na dávkování mýdla, kterou seženete v každém tekutém mýdle či ji koupíte společně v setu.Pokud možno zvolte, stejný průměr hrdla, jako má Vaše prázdná láhev.

3) Tekuté mýdlo – doporučujeme použít vhodnou barvu, aby Váš finální výtvor vypadal co možná nejluxusněji.

 jack4

Postup:

Nyní Vás čeká práce na pár minutek. Prázdnou láhev důkladně vypláchněte, aby v ní nezůstal žáden alkohol. Poté ji naplňte Vámi zvoleným tekutým mýdlem a na závěr našroubujte pumpičku na hrdlo a voilà, luxusní dávkovač tekutého mýdla je na světě. Pokud chcete, aby Vám etiketa na láhvi vydržela co nejdéle, doporučujeme ji přetřít vrstvou bezbarvého laku, dodáte ji tak nejen delší trvanlivost, ale i lesk.

Tak co? Líbil se Vám návod? Chystáte se na realizaci? Jenom si prosím nepopleťte láhve! Ono mýdlo určitě nebude tak lahodné jako starý dobrý Jack Daniel´s.

jack2

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.