Značka WeWood přichází s dalším modelem originálních hodinek

Že vás filozofie značky WeWood zaujala? Rozhodně není divu. Stejně tak vás zaujme i její zcela nový produkt, a to hodinky WeWood Alpha Black. Jejich základem je mozambický eben, který nejčastěji roste v mohutných afrických pralesech. A právě tento strom tvoří tu nejpodstatnější část celých hodinek.

wewood2_1

Jestli jste se však se značkou WeWood ještě nesetkali, a máte pochyby o jejím přístupu k přírodě, můžete být zcela v klidu a bez jakýchkoliv obav. Společnost sice využívá na své hodinky reálný kus zmíněného stromu, ale za každé prodané hodinky vysadíopět nový strom. V konečném principu se tedy objeví na naší planetě o desítky až stovky nových stromů více. Nejdůležitější ale je, že na výrobu hodinek není použit ani jeden z nich, protože jsou vyráběny jen z odřezků, které zůstávají při výrobě větších dřevěných výrobků. V tomto případě se tedy konkrétně jedná o zmíněný mozambický eben, ze kterého jsou mimo jiné vyrobeny také oblíbené hodinky WeWood Voyae Black.

Zpět ale k novému modelu, a to WeWood Alpha Black. Ten samozřejmě již na první pohled oslní svým tmavým designem a příjemnými tvary. Samotný ciferník doplňují základní ručičky s vteřinovou, které po celý den i noc putují kolem dokola, přes výrazné číslice. To vše má na svědomí špičkový strojek Miyota Citizen, na jehož fungování se můžete spolehnout a se kterým již nikdy vlivem zpožďování nepřijdete pozdě.

54662_1   54660_3

 Jste-li tedy fanoušci raději tmavších barev a zamilovali jste se do kolekce Alpha, máte konečně důvod nechat si vysadit i jeden svůj strom, který bude symbolizovat právě hodinky, které ponesete na svém zápěstí. A pokud se vám použité dřevo bude zdát opravdu luxusní, není se čemu divit. Právě mozambický eben se velmi často používá i na výrobu houslí či klavírů. Jenom škoda, že tyto společnosti nemají stejnou filozofii, jako WeWood u svých hodinek.

54654_final_0002s_0004_voiage_black_1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.