WEWOOD – Značka s jasnou filozofií

Jun 26, 2017 Stylovky 0 Komentáře
WEWOOD – Značka s jasnou filozofií

PRECIZNĚ ZPRACOVANÉ DŘEVO Z CELÉHO SVĚTA

Ano, jedná se o skutečně surové dřevo, ve kterém nenajdete ani kapku jakékoliv toxické příměsi, nebo třeba barvy. Stejně takovou, jakou podobu má daný kus dřeva v přírodě, bude mít podobu i na vašem zápěstí. Vlivem času samozřejmě dřevo lehce mění svůj vzhled a stejně tak se budou v průběhu času měnit i vaše hodinky. Každým dnem tak budou stále originální.

 wewood2

Ačkoliv milovníci přírody mohou namítat, že jsou stromy využívány na takovou zbytečnost, jako jsou hodinky, i oni by si měli jedny koupit. Proč? Protože právě nákupem samotnou přírodu ochrání. Hodinky jsou vyráběny z odřezků, které by jinak putovaly do kotle, takže jejich výrobou není zasažena příroda. Navíc je za každé hodinky v přírodě vysazen jeden nový strom. A právě taková je filozofie společnosti WeWood.

Čím více zákazníků bude, tím více stromů naše planeta získá. A bude se jednat o skutečně majestátní dřeviny, jelikož na výrobu hodinek jsou používány především stromy, jako je javor, teak nebo mozambický eben, indický palisandr a guaiaco. A tyto všechny se jako omluva přírodě v ní samotné opět objeví.

 wewood3

KVALITA SE SKRÝVÁ I UVNITŘ: STROJEK MIYOTA CITIZEN

Dost ale o samotném dřevě, jelikož srdcem hodinek by měl být kvalitní strojek, který zaručuje přesnost a má tak obrovský vliv na to, jak se v následujících minutách může vyvíjet váš život, jelikož stejně jak se cení včasné příchody, tak můžeme kvůli zpožďujícím-se hodinkám ztratit nejdůležitější chvíle vašeho života. S hodinkami WeWood se vám však nic takového nikdy nestane.

Jejich základem je totiž špičkový strojek Miyota Citizen, který bývá použit i u řady dalších prestižních hodinek a je tak zárukou naprosté kvality a přesnosti. Tak sáhněte také po hodinkách WeWood a mějte s sebou kousek přírody, které se však na vašem zápěstí promění ve velmi praktický, ale také elegantní prvek. Už nyní si připravujte odpovědi na časté otázky, zda hodinky jsou skutečně ze surového dřeva – ANO, JSOU.

 wewood5

V NABÍDCE MÁME 15 STYLOVÝCH MODELŮ

Vybírat lze ze skutečně široké nabídky modelů, které jsou děleny do jednotlivých kolekcí. Zatímco kolekce Jupiter jasně upozorní na svou originalitu hned dvěma ciferníky se stejným časem, kolekce Alpha je zase plná konvenčních a elegantních modelů pro každou příležitost. Série Date plně uspokojí milovníky menšího a jednoduchého vzhledu, který se však nedá ani porovnat se čtvercovým provedením a celkovou originalitou série Metis. HodinkyWeWood zkrátka padnou na ruku úplně každému, a ať už si vyberete jakoukoliv edici nebo typ, budete ohromeni!

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněn)
   WWW: včetně http://
* Komentář:
Opište kód