Dřevěné plnící pero O&J

Aug 28, 2017 Stylovky 0 Komentáře
Dřevěné plnící pero O&J

Není psaní jako psaní. Seznam na nákup, vzkaz nebo dopis z lásky. Jiná příležitost, jiný význam a jiné sdělení. Ať už píšete cokoli, vždy potřebujete psací pomůcku. A my vám velice rádi nabídneme toto ručně vyráběné psací pero.

Svou cestu si k nám našlo z další dílny. Tentokrát z kumbálu od Ondry a Jirky. Dva kluci pracují a vytváří neuvěřitelné produkty v malé vesnici nedaleko Bílovce. Když navštívíte jejich dílnu, tak je to zážitek na celé odpoledne, a člověku se ani nechce věřit, co všechno jsou schopni vyrobit. S šikovností a nadšením vyrobili také toto dřevěné pero, které se stane vašim partnerem do práce, do školy, nebo jen tak na doma.

Mohlo by se zdát, že psaní rukou je již dnes trochu pozapomenutá činnost! I když to tak asi je, tak ne všem dnům je konec. Čím méně píšeme, tím vzácnější se pro nás tato odvěká aktivita stává. Stejně vzácná jako ručně vyráběné dřevěné pero z dílny Ondry & Jirky mezi zástupem propisek. Zde nečekejte pravidlo dopsat a vyhodit. Tady platí dopsat a doplnit. Ten pocit, když něco napíšete inkoustem je k nezaplacení! :)

Proč si koupit takové psací pero?

Vždy jsem si přál psací pero. Plnící. Na inkoust. Už jsem nechtěl pořád vyhazovat staré a kupovat nové propisky. Psací pero od Ondry a Jirky už používám skoro rok a nedovedu si představit, že bych psal čímkoli jiným. Je to materiální věc, ale má pro mě silný význam, protože se mnou prožila spoustu chvil. Ať už v práci píšu poznámky, co mám udělat, nebo píšu dopis pro zákazníky Stylovek. Jsem rád, že používám produkt z kvalitních materiálů, který vyrobili kluci z Česka, a že vydrží skoro na celý život.

Pokud přesně toto očekáváte od svých osobních věcí, tak psací pero od Ondry a Jirky vás určitě nezklame. Každý kus je originální a dvě stejná pera nenajdete. :)

Něco navíc

Protože se pro nás jedná o speciální produkt, rádi bychom vám nabídli taky něco navíc. Ke každému psacímu peru dostanete také ručně vyráběné kožené pouzdro. To vám poslouží pro každodenní přenášení pera.

Přidat komentář

* Jméno:
* E-mail: (Nebude zveřejněn)
   WWW: včetně http://
* Komentář:
Opište kód