• Sleva
Grow It - Pot Pourri
  • Grow It - Pot Pourri
  • Grow It - Pot Pourri

Grow It - Pot Pourri

Ideální dárek pro milovníky vůní a pěstování vonných bylinek. Sada 5 květináčků a semen vonných bylin pro vytvoření vlastního Pot Pourri.

GI126
Grow It
445,00 Kč
395,00 Kč Ušetříte 50,00 Kč
Počet
Skladem

Vypěstujte si doma svůj vlastní voňavé Pot Pourri. Sada Grow It obsahuje vhodné bylinky jako přísady na vytvoření vlastního Pot pourri.

Vypěstování je velice jednoduché. Tato krabička obsahuje vše potřebné. Stačí jen zasadit semínka do přiložených květináčků, zalévat a pečlivě se o ně starat a vyčkat než vyrostou.

Touto sadou jistě potěšíte každého milovníka voňavých bylinek, zahrádkáře nebo si jí koupíte zkrátka pro sebe a vytvoříte si vlastní Pot Pourri, abyste ho již nemuseli kupovat v obchodech.

A co je to Pot Pourri?
Pot-pourri je označení nádoby obsahující směs sušených vonných rostlin a koření, která má za cíl vytvářet příjemné ovzduší v obytných prostorech. Správně se vyrábí tak, že smícháte různé suroviny a nechate je v hermeticky uzavřené nádobě několik týdnů. Otevře-li se nádoba příliš brzy je aroma nepříjemné, ale není třeba klesat na mysli, stačí vyčkat až směs "dozraje" a užívat si nádhernou vůni směsi bylin, případně dřevin.

Sada obsahuje:

1x balíček semínek fenyklu
1x balíček semínek majoránky
1x balíček semínek levandule
1x balíček semínek lemon balm
1x balíček semínek máty
5x Květináč z kokosových vláken
5x Výživové hnojivo
5x Značkovač k rostlinám 
1x Návod na pěstování

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

Grow It - Pot Pourri
11 dalších produktů ve stejné kategorii: