VRÁCENÍ ZBOŽÍ?

Jste nespokojeni se svým zbožím, nesplňuje Stylovka Vaše očekávání? Do 14 dnů ji můžete vrátit a to bez udání důvodů. Zboží stačí zabalit a odeslat zpět na níže uvedenou adresu, třeba Českou poštou.

zabalenému zboží, které chcete vrátit, nezapomeňte také přiložit kopii nebo originál faktury a doporučujeme vyplnit i přiložený formulář pro odstoupení od kupní smlouvy. Částka Vám bude vrácena nejpozději do 14 pracovních dní ode dne, kdy Vám přijde email o přijetí vráceného zboží. Proto si podací lístek ponechte až do té doby, než Vám přijde potvrzení, že jsme Váš balíček přijali.

Pro odstoupení od kupní smlouvy prosím použijte tento formulář:

REKLAMACE?

Na zakoupeném zboží se Vám něco porouchalo? To není problém! Pokud neuplynuly 2 roky od provedení Vašeho nákupu, máte nárok na reklamaci. Zboží stačí zabalit a odeslat zpět k nám třeba Českou Poštou.

zabalenému zboží, které chcete reklamovat, nezapomeňte také přiložit kopii nebo originál faktury a vyplněný reklamační formlulář. Zboží předáváme do servisu a ten Vaši reklamaci vyhodnotí. Na vyřízení reklamace máme 30 dnů. Pokud si nejste v něčem jisti, nebo máte jakýkoli dotaz, neváhejte nás kontaktovat! Jsme tady rádi pro Vás.