KeepCup Brew Cork Thyme M 340ml
  • KeepCup Brew Cork Thyme M 340ml

KeepCup Brew Cork Thyme

Znovupoužitelný kelímek z temperovaného a velmi pevného skla, které je odolné vůči mechanickému a tepelnému poškození. Všechny použité materiály jsou recyklovatelné a netoxické. Vhodné do ruky nebo do držáku v autě. 

BCTHY12
KeepCup
619,00 Kč
Velikost
Počet
Skladem

KeepCup je úžasný ekologický hrnek, který byl vymyšlen, aby nahradil miliony a miliony kelímků na jedno použití, které se každý den spotřebují v kavárnách, a pomohl tak zlepšovat životní prostředí. Pasuje do hlav většiny presovačů, takže se s ním můžete každé ráno stavit po cestě do práce pro svou oblíbenou kávu, která v něm vydrží teplá až o 30 minut déle, než v klasickém hrnku.

KeepCup má uzavíratelný otvor na pití v praktickém trojúhelníkovém tvaru a dobře držící víčko. Úplně vodotěsný není, ale jako hrnek do ruky nebo do držáku v autě (kočárku apod.) však poslouží naprosto dokonale a ještě k tomu skvěle vypadá.

KeepCup je vyroben z netoxických a plně recyklovatelných materiálů bez obsahu BPA a ftalátů, takže je vhodný i pro děti. Lze ho mýt v myčce na nádobí i použít v mikrovlnné troubě. Hrnky řady BREW jsou vyrobeny z tvrzeného sodnovápenatého skla, které je velmi odolné vůči mechanickému a tepelnému poškození. Zcela nerozbitné ale není. Limitovaná edice CORK má navíc prstenec vyrobený z přírodního korku. Korek je lehký, antibakteriální a plně rozložitelný v přírodě. Navíc časem získá unikátní patinu, která bude vyprávět váš příběh. Jedná se o citlivý přírodní produkt, chovejte se k němu jak nejlépe umíte. Korkový prstenec z poháru nesundávejte a myjte jej pouze ručně.

KeepCup je australská značka ekologických hrnků, které posbíraly spoustu ocenění. Vše začalo v roce 2008, kdy si sourozenci Forsythovi otevřeli kavárnu v Melbourne, kde prodávali čerstvé sendviče, saláty a také kávu s sebou. Nelíbila se jim ale velká spotřeba materiálů a zbytečné znečišťování životního prostředí. A tak se zrodil nápad na výrobu kvalitních hrnků v příjemném designu, které by se daly používat znovu a znovu. Dnes jsou tyto hrny oblíbené po celém světě a pomáhají ušetřit milionů jednorázových kelímků každý den.

  • Materiál: tvrzené sklo (nádoba), silikon (víčko), korek (prstenec)
  • Objem: S - 227 ml | M - 340ml | L - 454ml 
  • Rozměry: průměr - 88 mm, výška S - 102mm | M - 120mm | L - 170mm
  • Vlastnosti: BPA free, vnitřní ryska, barista friendly
  • Vyrobeno v Austrálii
Řada Brew

Specifické reference

ean13 9343243007964

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

KeepCup Brew Cork Thyme