KeepCup Longplay Cabernet M 340ml
  • KeepCup Longplay Cabernet M 340ml

KeepCup Longplay Cabernet

Znovupoužitelný kelímek s dvojitou stěnou, vyrobený z temperovaného skla, které je odolné vůči mechanickému a tepelnému poškození. Všechny použité materiály jsou recyklovatelné a netoxické. Vhodné do ruky nebo do držáku v autě.

LPCAB12
KeepCup
699,00 Kč
Velikost
Počet
Na skladě není dostatečné množství produktu

KeepCup je úžasný ekologický hrnek, který byl vymyšlen, aby nahradil miliony a miliony kelímků na jedno použití, které se každý den spotřebují v kavárnách, a pomohl tak zlepšovat životní prostředí. Pasuje do hlav většiny presovačů, takže se s ním můžete každé ráno stavit po cestě do práce pro svou oblíbenou kávu, která v něm vydrží teplá až o 30 minut déle, než v klasickém hrnku.

KeepCup má uzavíratelný otvor na pití v praktickém trojúhelníkovém tvaru a dobře držící víčko. Úplně vodotěsný není, ale jako hrnek do ruky nebo do držáku v autě (kočárku apod.) však poslouží naprosto dokonale a ještě k tomu skvěle vypadá.

KeepCup je vyroben z netoxických a plně recyklovatelných materiálů bez obsahu BPA a ftalátů, takže je vhodný i pro děti. Lze ho mýt v myčce na nádobí i použít v mikrovlnné troubě. 

KeepCup Longplay přidává ke skleněnému hrnku ještě dvojitou stěnu z tritanu. Dvojitá stěna chrání sklo a zvyšuje živostnost vašeho KeepCup. Hrnek KeepCup Longplay udržuje nápoj déle horký a zároveň chrání vaši ruku před teplem. Ledové nápoje udrží déle studené a zamezuje kondenzaci vody na povrchu. Pro lepší termo vlastnosti doporučujeme před použitím předehřát / zchladit skleněný KeepCup Brew.

KeepCup je australská značka ekologických hrnků, které posbíraly spoustu ocenění. Vše začalo v roce 2008, kdy si sourozenci Forsythovi otevřeli kavárnu v Melbourne, kde prodávali čerstvé sendviče, saláty a také kávu s sebou. Nelíbila se jim ale velká spotřeba materiálů a zbytečné znečišťování životního prostředí. A tak se zrodil nápad na výrobu kvalitních hrnků v příjemném designu, které by se daly používat znovu a znovu. Dnes jsou tyto hrny oblíbené po celém světě a pomáhají ušetřit milionů jednorázových kelímků každý den.

  • Materiál: tvrzené sklo (nádoba), LDPE, polypropylen (víčko, prstenec, booster), 
  • Objem: M - 340ml | L - 454ml
  • Rozměry: průměr: 88 mm, výška: M - 120mm | L - 170mm
  • Vlastnosti: BPA free, vnitřní ryska, barista friendly
  • Barevná kombinace: nebesky modrá, námořnicky modrá, průhledná, vínově fialová
  • Výrobeno v Austrálii
Řada Longplay

Specifické reference

ean13 9343243000644

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

KeepCup Longplay Cabernet
3 dalších produktů ve stejné kategorii: