KeepCup Original Apple Custard L - 454ml
  • KeepCup Original Apple Custard L - 454ml

KeepCup Original Apple Custard

Designový termohrnek KeepCup Original z recyklovatelných a netoxických materiálů do ruky nebo do držáku v autě a v barvě Apple Custard (Jablečný pudink)

CCSU16
KeepCup
329,00 Kč
Velikost
Počet
Skladem

KeepCup je úžasný ekologický hrnek, který byl vymyšlen, aby nahradil miliony a miliony kelímků na jedno použití, které se každý den spotřebují, a pomohl tak zlepšovat životní prostředí. Pasuje do hlav většiny presovačů, takže se s ním můžete každé ráno stavit po cestě do práce pro svou oblíbenou kávu, která v něm vydrží teplá až o 30 minut déle, než v klasickém hrnku.

KeepCup má uzavíratelný otvor na pití v praktickém trojúhelníkovém tvaru a dobře držící víčko. Úplně vodotěsný není, ale jako hrnek do ruky nebo do držáku v autě (kočárku apod.) však poslouží naprosto dokonale a ještě k tomu skvěle vypadá.

KeepCup je vyroben z netoxických recyklovatelných materiálů bez obsahu BPA, takže je vhodný i pro děti. Lze ho používat v myčce nádobí i mikrovlnné troubě.

KeepCup je australská značka ekologických hrnků, které posbíraly spoustu ocenění. Vše začalo v roce 1998, kdy si sourozenci Forsythovi otevřeli řetězec obchodů BlueBag, kde prodávali čerstvé sendviče, saláty a také kávu s sebou. Nelíbila se jim ale velká spotřeba materiálů a zbytečné znečišťování životního prostředí. A tak se zrodil nápad na výrobu kvalitních hrnků v příjemném designu, které by se daly používat znovu a znovu.

  • Materiál: silikon (nádoba), silikon (víčko a pásek)
  • Objem: S - 227 ml | M - 340 ml | L - 454 ml 
  • Barevná kombinace: šedá, tyrkysová, žlutá, oranžová
  • Vyrobeno v Austrálii (velikost M ve Velké Británii)
Řada Original

Specifické reference

ean13 9343243008336

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

KeepCup Original Apple Custard