KeepCup Original Vanilla XS 118ml
  • KeepCup Original Vanilla XS 118ml

KeepCup Original Vanilla

Designový termohrnek z recyklovatelných a netoxických materiálů do ruky nebo do držáku v autě. Ve 2 velikostech ideálních na espresso. Barevná kombinace Vanilla (vanilka)

CVAN06
KeepCup
259,00 Kč
Velikost
Počet
Na skladě není dostatečné množství produktu

KeepCup je úžasný ekologický hrnek, který byl vymyšlen, aby nahradil miliony a miliony kelímků na jedno použití, které se každý den spotřebují, a pomohl tak zlepšovat životní prostředí. Pasuje do hlav většiny presovačů, takže se s ním můžete každé ráno stavit po cestě do práce pro svou oblíbenou kávu, která v něm vydrží teplá až o 30 minut déle, než v klasickém hrnku.

KeepCup má uzavíratelný otvor na pití v praktickém trojúhelníkovém tvaru a dobře držící víčko. Úplně vodotěsný není, ale jako hrnek do ruky nebo do držáku v autě (kočárku apod.) však poslouží naprosto dokonale a ještě k tomu skvěle vypadá.

KeepCup je vyroben z netoxických recyklovatelných materiálů bez obsahu BPA, takže je vhodný i pro děti. Lze ho používat v myčce nádobí i mikrovlnné troubě.

KeepCup je australská značka ekologických hrnků, které posbíraly spoustu ocenění. Vše začalo v roce 1998, kdy si sourozenci Forsythovi otevřeli řetězec obchodů BlueBag, kde prodávali čerstvé sendviče, saláty a také kávu s sebou. Nelíbila se jim ale velká spotřeba materiálů a zbytečné znečišťování životního prostředí. A tak se zrodil nápad na výrobu kvalitních hrnků v příjemném designu, které by se daly používat znovu a znovu.

  • Materiál: silikon (nádoba), silikon (víčko a pásek)
  • Objem: XS 118ml | SIX 177ml
  • Barevná kombinace: vínově červená, moderně modrá, Latté šedohnědá, žvýkačkově fialová
Řada Original
Kolekce The Tasting Notes

Specifické reference

ean13 9343243008015

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

KeepCup Original Vanilla
4 dalších produktů ve stejné kategorii: