KeepCup Star Wars Stormtrooper M 340 ml
  • KeepCup Star Wars Stormtrooper M 340 ml
  • KeepCup Star Wars Stormtrooper M 340 ml
  • KeepCup Star Wars Stormtrooper M 340 ml
  • KeepCup Star Wars Stormtrooper M 340 ml

KeepCup Star Wars Stormtrooper M 340 ml

Jsme opravdu velkými fanoušky Star Wars! Série Star Wars x KeepCup představuje každodenní souboj mezi temnou a světlou stranou. Tyto strany reprezentuje zejména pohodlí či konzumní způsob života a uvědomělé ekologické chování, které se snaží eliminovat odpad. Toto je hrnek, který hledáš.

ST12
KeepCup
509,00 Kč
Počet
Skladem

Originální KeepCup přímo ze středu Hvězdných válek s motivem STORMTROOPER. KeepCup je úžasný ekologický hrnek, který byl vymyšlen, aby nahradil miliony a miliony kelímků na jedno použití, které se každý den spotřebují, a pomohl tak zlepšovat životní prostředí. Pasuje do hlav většiny presovačů, takže se s ním můžete každé ráno stavit po cestě do práce pro svou oblíbenou kávu, která v něm vydrží teplá až o 20 minut déle, než v klasickém hrnku.

KeepCup má uzavíratelný otvor na pití v praktickém trojúhelníkovém tvaru a dobře držící víčko. Úplně vodotěsný není, ale jako hrnek do ruky nebo do držáku v autě (kočárku apod.) však poslouží naprosto dokonale a ještě k tomu skvěle vypadá.

KeepCup je vyroben z netoxických recyklovatelných materiálů bez obsahu BPA, takže je vhodný i pro děti. Lze ho používat v myčce nádobí i mikrovlnné troubě.

KeepCup je australská značka ekologických hrnků, které posbíraly spoustu ocenění. Vše začalo v roce 1998, kdy si sourozenci Forsythovi otevřeli řetězec obchodů BlueBag, kde prodávali čerstvé sendviče, saláty a také kávu s sebou. Nelíbila se jim ale velká spotřeba materiálů a zbytečné znečišťování životního prostředí. A tak se zrodil nápad na výrobu kvalitních hrnků v příjemném designu, které by se daly používat znovu a znovu.

  • Materiál: silikon (nádoba), silikon (víčko a pásek)
  • Objem: 340 ml 
Size M
Řada Original

Specifické reference

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

KeepCup Star Wars Stormtrooper M 340 ml