The Greates Candle Vonná svíčka ve skle - Citronella
  • The Greates Candle Vonná svíčka ve skle - Citronella

Vonná svíčka ve skle The Greatest Candle - Citronella

Osvěžující citrusová vůně, která příjemně provoní váš domov nebo terasu. Navíc díky svému složení přirozeně odpuzuje hmyz. Je tak ideálním společníkem pro letní venkovní události. To je svíčka ve skle od The Greatest Candle. Vydrží hořet až 30 hodin.

229,00 Kč
Počet
Skladem

Voní naprosto fantasticky. Při prvním vybalování jsme se úplně rozplývali. Svíčky The Greatest Candle mají určitě ty nejpříjemnější a zároveň sympaticky výrazné vůně ze všech, které jsme zatím měli možnost zkusit.

Jaká je vůně dřeva koření?

  • Vrchol: citrus, citrónová tráva, citrónový balzám
  • Srdce: citrus, bylinky
  • Základ: bylinky, citrónový balzám

Nejúžasnější svíčka na světě!

Tak zní v překladu název značky The Greatest Candle in the World. Odvážné tvrzení? Ano, ale má to svůj dobrý důvod.

Jsou to dost možná ty nejekologičtější přírodní svíčky vůbec. Idea celého konceptu spočívá v recyklaci použitých rostlinných olejů jako prevenci kontaminace vody a půdy. Všechny již hotové svíčky jsou vyrobeny převážně z olivového a slunečnicového oleje, který výrobce shromažďuje v restauracích. 

Kuchyňský olej tak využijete dvakrát. I díky tomu jsou svíčky The Greatest Candle přes svou vysokou kvalitu velmi dostupné.

Příjemným bonusem je, že Všechny použité materiály na svíčky samotné i jejich obaly pochází z Portugalska s výjimkou vůní, které jsou z Francie. Takže žádná Čína.

Nám se moc líbí i claim značky "Feel the scent of doing good".

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil

Napsat recenzi

Vonná svíčka ve skle The Greatest Candle - Citronella