O nás

Jsme Vašek, Kačka a Honza

... energičtí mladí lidé. Bydlíme na Ostravsku, v nedalekých Klimkovicích s kouzelnými lázněmi. Máme rádi ruch a noční život velkoměsta, ale i procházky v přírodě a nedělní válení se u televize. Milujeme jedinečnost, styl a možnost, že se i těmi nepatrnými maličkostmi můžeme od druhých lišit. Proto bychom všem, stejně nadšeným, rádi dělali radost mnoha stylovými, nevšedními i neokoukanými věcmi. Takovými, které kolem Vás ještě nikdo nemá. 

Nechte se unést ...

… našimi Stylovkami k Vašim Stylovým zážitkům, ty Vám nikdo nevezme.

Naším koníčkem je naše práce a její součástí není pouze svoz objednávek k přepravcům či psaní popisků k produktům, ale i hledání těch nejdizajnovějších věcí právě pro Vás! Ale ještě předtím, než Stylovky putují k Vám, je sami vyzkoušíme. Kryty na telefon projdou zkouškou tvrdosti, kabelky zkusí sílu nákupního šílenství, s USB flashkama prožijeme celý pracovní měsíc a s dřevěnými prkénky zvládneme připravit nejeden slavnostní oběd pro celou rodinu. A i nám Stylovky dělají radost. 

Někdy máme rádi jednoduchost a eleganci, jindy zase barevnost a hravost, ale hlavně milujeme originalitu a styl. Na e-shopu můžete najít mnoho stylových dárků i designových doplňků, které se můžou líbit nejen Vám, ale i Vašim kamarádům a rodině. Věříme, že Stylovky udělají radost opravdu všem.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.