• -100,00 Kč
  • Vyprodáno

Grow me: Pekelně ostré Chilli!

Nyní máte skvělou příležitost vypěstovat si chilli papričku doslova podle svého gusta. Tato pomalu hořlavá záležitost v podobě "hot hot chilli" jsou v podstatě jen neškodná semínka extra malých papriček.

169,00 Kč
69,00 Kč Sleva 100,00 Kč
S DPH
Počet
Vyprodáno
 

Bezpečná platba

 

Zboží máme skladem, žádný přeprodej

 

Zboží rádi vyměníme za jiné

Kdo chce být správným gurmánem, musí zvládnout i to vražedně pálivé. Máte kolem sebe nějaké milovníky super pálivých jídel? Nebo jste to právě vy? Nyní máte skvělou příležitost vypěstovat si chilli papričku, doslova podle svého gusta. Tato pomalu hořlavá záležitost v podobě "hot hot chilli" jsou v podstatě jen neškodná semínka extra malých papriček.

Papričkové keříky jsou původem z tropických a subtropických oblastí, tudíž mají rádi slunná a teplá místa, po zasetí jim klidně můžete udělat mini pařníček a rostlinka bude v sedmém nebi. Za svou pálivou chuť vděčí látce, která se nazývá kapsaicin, rozpustná v tucích, ale obsahuje i velkou dávku vitaminu C a karotenu B.

Grow me balení obsahuje balíček se semeny, květináč, speciální výživnou zeminu, která po zalití nabobtná, a dřevěný značkovač budoucí rostlinky.

Grow It
GI028
chat Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.